Płyty warstwowe Transport i spedycja Lokale biurowe
HURTOWNIA

MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Materiały budowlane

Firma Wektra oferuje najwyższej jakości materiały budowlane. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie budowy, bogaty wybór produktów renomowanych marek, dostęp do profesjonalnych ekspozycji, a także transport i rozładunek zakupionych materiałów.

Hurtownie budowlane firmy Wektra usytułowane są w Płocku oraz Ciechanowie. Posiadamy mieszalnik tynków i farb, co pozwala skrócić czas oczekiwania na indywidualne zamówienie.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego gwarantujemy nie tylko szybką i sprawną obsługę, ale także produkty najwyższej jakości.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami na terenie całej Polski. Dostarczamy materiały na duże inwestycje, nie zapominając przy tym o klientach indywidualnych. Każda osoba korzystająca z usług naszej firmy jest dla nas tak samo ważna.

Jesteśmy otwarci na nowe współprace. Bezpłatnie przygotujemy wycenę fundamentów, murów, elewacji oraz dachu według indywidualnych projektów dostarczonych przez klienta.

Jednym z głównych punktów naszej oferty jest cement. W swojej ofercie posiadamy także chemię budowlaną, kostkę brukową, cegłę, izolacje, systemy kominowe, materiały konstrukcyjne, okna, drzwi oraz farby.

W związku z nieustannym rozwojem firmy i poszerzaniem oferty, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem handlowym.

Dostawcy

Kontakt

Centrala Płock
ul. Otolińska 25a
09-407 Płock

Tel./fax: (+48 24) 268 30 16
biuro.plock@wektra.com.pl
Oddział Ciechanów
ul. Mławska 1
06-400 Ciechanów

Tel. (+48 23) 673 54 60
Tel./fax: (+48 23) 673 75 33
biuro.ciechanow@wektra.com.pl

Fabryka Płyt warstwowych

WEKTRA Marek Brzozowski sp.j.

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Wektra. Projekt i wykonanie: Hedea.pl