Płyty warstwowe Transport i spedycja Lokale biurowe
HURTOWNIA

MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Materiały budowlane

Firma Wektra oferuje najwyższej jakości materiały budowlane. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie budowy, bogaty wybór produktów renomowanych marek, dostęp do profesjonalnych ekspozycji, a także transport i rozładunek zakupionych materiałów.

Hurtownie budowlane firmy Wektra usytułowane są w Płocku oraz Ciechanowie. Posiadamy mieszalnik tynków i farb, co pozwala skrócić czas oczekiwania na indywidualne zamówienie.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego gwarantujemy nie tylko szybką i sprawną obsługę, ale także produkty najwyższej jakości.

Współpracujemy z wieloma wykonawcami na terenie całej Polski. Dostarczamy materiały na duże inwestycje, nie zapominając przy tym o klientach indywidualnych. Każda osoba korzystająca z usług naszej firmy jest dla nas tak samo ważna.

Jesteśmy otwarci na nowe współprace. Bezpłatnie przygotujemy wycenę fundamentów, murów, elewacji oraz dachu według indywidualnych projektów dostarczonych przez klienta.

Jednym z głównych punktów naszej oferty jest cement. W swojej ofercie posiadamy także chemię budowlaną, kostkę brukową, cegłę, izolacje, systemy kominowe, materiały konstrukcyjne, okna, drzwi oraz farby.

W związku z nieustannym rozwojem firmy i poszerzaniem oferty, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem handlowym.

Dostawcy

Podczas planowania budowy, lub remontu warto zadbać o przygotowanie najwyższej jakości materiałów. Dają one gwarancję trwałości i mogą decydować o bezpieczeństwie domowników. W pewnym stopniu są również wizytówką, co stanowi o jeszcze wyższej ich randze. Firma Wektra posiada w swojej ofercie produkty, mające najlepsze opinie wśród klientów. Ich renoma świadczy o bardzo dobrej wytrzymałości i walorach estetycznych, będących uzupełnieniem każdego domu.

Najważniejszym elementem budynku, którego głównym celem jest ochrona, jest oczywiście dach. Wybór dachówek to inwestycja mająca zapewnić bezpieczeństwo od zmiennych warunków atmosferycznych. Najwyższej klasy materiały, oferowane przez firmę Wektra, charakteryzują się długim okresem gwarancyjnym, co świadczy o ich jakości. Oferta obejmuje również szeroką gamę kolorystyczną dającą możliwość dowolnego doboru i dopasowania pod względem estetycznym. Dzięki wytrzymałości materiałów, z jakich produkowane są dachówki, są one w stanie wytrzymać najróżniejsze zjawiska pogodowe, takie jak grad, ulewne deszcze i silne nasłonecznienie.

Istotnym elementem, jaki również należy wziąć pod uwagę, są kostki brukowe. Ich głównym zadaniem jest ułatwienie poruszania się po ogrodzie i dodanie mu elementu dekoracyjnego. Kostki mają zastosowanie zarówno w ogrodach tradycyjnych, jak i projektowanych w nowoczesnym stylu. W ofercie firmy Wektra znajdują się materiały, które świetnie sprawdzą się na działkach budowlanych z domami jednorodzinnymi, ale również i kostki przemysłowe, przeznaczone dla większych inwestycji. Obie te grupy produktów charakteryzuje najwyższa jakość.

Przy pracach związanych z remontem nie można zapomnieć o farbach. Ich duży wybór sprawia, że każdy może znaleźć odpowiedni rodzaj i kolor. Istnieje również możliwość zmieszania farb, co zapewni idealną kompozycję. Wektra oferuje kilka rodzajów farb elewacyjnych, a także wewnętrznych. Te pierwsze są odporne na warunki atmosferyczne i dają gwarancję trwałości. Są również świetnym elementem ozdobnym, który można w łatwy sposób dopasować do charakteru domu i innych jego elementów. Farby wewnętrzne będą natomiast cechowały się wysoką wytrzymałością na pobrudzenia i uszkodzenia związane z codziennymi czynnościami wykonywanymi w domu.

Kontakt

Centrala Płock
ul. Otolińska 25a
09-407 Płock

Tel./fax: (+48 24) 268 30 16
biuro.plock@wektra.com.pl

Angelika Matusiak 600 361 016
Elżbieta Giżyńska 608 890 238
Sylwia Rostkowska 606 392 781
Oddział Ciechanów
ul. Mławska 1
06-400 Ciechanów

Tel. (+48 23) 673 54 60
Tel./fax: (+48 23) 673 75 33
biuro.ciechanow@wektra.com.pl

Marcin Kozera 608 510 159

Fabryka Płyt warstwowych

WEKTRA Marek Brzozowski sp.j.

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Wektra. Projekt i wykonanie: Hedea.pl