Płyty warstwowe Materiały budowlane Transport i spedycja
WYNAJEM

LOKALI BIUROWYCH

Wektra Holding

Firma Wektra w swojej ofercie posiada również powierzchnie biurowe pod wynajem.

Wektra Holding to jeden z największych w Płocku budynków świadczących usługi najmu dla klientów biznesowych i indywidualnych . Mocną stroną nieruchomości jest jej bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy Otolińskiej 21 w Płocku. Nieopodal znajduje się nowo wybudowana obwodnica miasta, a samo centrum oddalone jest o 3 km.

Firma posiada w swojej ofercie lokale odpowiednie dla małych i średnich firm, a także dla większych przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie i kompetentnie obsługiwać nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapewniamy naszym najemcom obszerną i rzetelną informację o oferowanej nieruchomości. Dbamy o pełne zadowolenie klienta, dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb przez cały okres obowiązywania umowy. Zależy nam na jak największym komforcie pracy naszych najemców, dlatego umożliwiamy modyfikację biura bezpośrednio pod wymagania klienta.

Posiadamy lokale gotowe „pod klucz”, a także takie które najemca może dostosować do własnych potrzeb. Współpracujemy z biurami projektowymi, które w takich sytuacjach bezpłatnie zapewniają indywidualne projekty biur.

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo i spokój naszych najemców, dlatego w budynku znajduje się monitoring i całodobowa ochrona.

Jesteśmy przygotowani na długoletnią współpracę dla stałych lub powracających klientów.

Kontakt

Siedziba Firmy Wektra Holding Sp z o.o.

ul Otolińska 21
09-407 Płock
Administracja Budynku

Tel.: 24 367 54 99
Tel.: 24 367 54 40
Fax: 24 367 54 88
holding@wektra.com.pl

Wektra Holding

WEKTRA Marek Brzozowski sp.j.

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Wektra. Projekt i wykonanie: Hedea.pl