Płyty warstwowe Transport i spedycja Lokale biurowe

Cement / Wapno

Cement marki Lafarge

  • Standard – cement uniwersalny
  • Ekspert – cement do betonu
  • Specjal – cement odporny, do środowisk agresywnych.

Oferowane cementy posiadają wysoką jakość i szerokie możliwości zastosowania do różnorodnych prac budowlanych.

Wapno marki Lhoist Polska

Wapno to popularny i wszechstronny materiał budowlany stosowany do zaprawy murarskiej lub tynkarskiej. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i wysoką urabialnością. Posiada delikatną teksturę oraz zdolność oddychania. Zapewnia większą izolacyjność cieplną i proces samoleczenia drobnych pęknięć.

Producenci

Cement luzem

 

Oferujemy naszym klientom zróżnicowane materiały budowlane, ściśle dopasowane do ich potrzeb. W naszej ofercie znajduje się m.in. cement luzem w wersji standardowej, specjalnej lub też eksperckiej. Wersja standard jest najbardziej uniwersalnym wyborem, z kolei opcja ekspert to cement przeznaczony do betonu. Specjalna odmiana jest całkowicie odporna na czynniki zewnętrzne, wykorzystywana w agresywnych środowiskach.

Cementy znajdujące się w naszej bogatej ofercie mają bardzo szerokie zastosowanie, korzysta się z nich podczas realizowania różnych prac budowlanych, zarówno na etapach początkowych, jak i końcowych. Cechują się wysoką jakością i łatwością użytkowania w każdych warunkach. Każda osoba może zamówić dla siebie dowolną ilość cementu. Wszystko zależne jest od wykonywanych prac. Firma Wektra ma swoją siedzibę w Płocku, jednak z oferty może skorzystać praktycznie każdy, komu potrzebne są najwyższej jakości materiały budowlane, np. do postawienia wymarzonego domu.

Uniwersalna oferta cementu luzem powinna zaspokoić oczekiwania poszczególnych inwestorów, którzy tym samym mogą bez problemów odszukać dla siebie właściwą odmianę. Nasz cement wykorzystywany jest zazwyczaj w budownictwie komunikacyjnym, m.in. do budowy dróg oraz mostów, chociaż potrzeby ludzkie są bardzo zróżnicowane. Głównym celem firmy jest zapewnienie klientom odpowiedniej klasy cementu, który może przydać się również podczas prac związanych ze stabilizacją gruntu lub też produkcji zapraw. Proponowany przez nas cement jest odporny na ściskanie, wykazuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, dlatego nie będzie w stanie nikogo rozczarować.

Aktualności

fabryka płyt warstwowych

Kontakt

Centrala Płock
ul. Otolińska 25a
09-407 Płock

Tel./fax: (+48 24) 268 30 16
biuro.plock@wektra.com.pl
Oddział Ciechanów
ul. Mławska 1
06-400 Ciechanów

Tel. (+48 23) 673 54 60
Tel./fax: (+48 23) 673 75 33
biuro.ciechanow@wektra.com.pl

Fabryka Płyt warstwowych

WEKTRA Marek Brzozowski sp.j.

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Wektra. Projekt i wykonanie: Hedea.pl