Materiały budowlane Transport i spedycja Lokale biurowe

Płyty warstwowe ścienne

Oferowane przez naszą firmę wyroby budowalne spełniają wszelkie niezbędne normy jakościowe oraz atesty bezpieczeństwa, dlatego zdobywają zaufanie coraz szerszego grona naszych Klientów. Produkujemy płyty warstwowe ścienne, których rdzeń – w zależności od oczekiwań Klientów oraz wymagań budowlanych, może być wypełniony wełną mineralną lub styropianem. Wytwarzane przez naszą firmę, ścienne płyty warstwowe z wełny mineralnej spełniają restrykcyjne normy ognioodporności, z kolei zastosowanie modeli z rdzeniem styropianowym przekłada się na niższe koszty związane z wykończeniem inwestycji. Dodatkowo proponowane przez nas modele, dostępne są w opcji z ukrytym łączeniem lub w wersji standardowej, co daje Klientom możliwość wyboru najbardziej odpowiadającego im rozwiązania.

Nasze ścienne i dachowe płyty warstwowe, występują w wielu wersjach kolorystycznych oraz mogą posiadać okładziny o różnych profilach. Tak duża różnorodność sprawia, że nasi Klienci mają możliwość tworzenia oryginalnych pod względem wyglądu oraz cechujących się wysoką estetyką budowli. W celu zapoznania się z cenami poszczególnych rozwiązań oraz ich specyfikacją techniczną, zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Płyta z ukrytym łącznikiem

Celem naszej działalności jest dostarczanie Państwu rozwiązań konstrukcyjnych odpowiadających indywidualnym potrzebom, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalny produkt jakim jest ścienna płyta z ukrytym łącznikiem. Niezaprzeczalną zaletą naszego wyrobu jest szerokie spektrum zastosowań oraz wysoka jakość i solidność wykonania. Ponadto wykorzystanie produktów z niewidocznymi mocowaniami, przekłada się na zwiększenie estetyki architektonicznej budynku. Do Państwa dyspozycji oddajemy zarówno modele ze styropianu jak i wełny mineralnej.

Płyta standard

W naszej ofercie znajdą Państwo materiały budowlane, wykorzystywane w szczególności do budowy obiektów przemysłowych. Warstwowa płyta standard do ścian to produkt, cechujący się wszechstronnym zastosowaniem oraz będący tanim pod względem inwestycyjnym rozwiązaniem. Doskonałe właściwości termiczne, duży wybór dostępnych kolorów okładzin oraz różne rodzaje profilowania, to tylko niektóre z atutów produkowanych przez nas rozwiązań. Realizujemy także produkty specjalne, na indywidualne zamówienie Klientów.

Aktualności

fabryka płyt warstwowych

Fabryka Płyt warstwowych
Adres: Mławska 1, 06-400 Ciechanów
Godziny Otwarcia
poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

Kontakt

Fabryka Płyt warstwowych
ul. Mławska 1, 06-400 Ciechanów
Tel. kom. +48 608 309 932
Tel. kom. +48 604 478 916
biuro.fabryka@wektra.com.pl
Łukasz Jakubiak
Tel. kom. +48 604 478 916
lukasz.jakubiak@wektra.com.pl

Grzegorz Ostrowski
Tel. kom. +48 608 309 932
grzegorz.ostrowski@wektra.com.pl
Centrala Płock
ul. Otolińska 25a, 09-407 Płock
Tel./fax: (+48 24) 268 30 16
biuro.plock@wektra.com.pl

Fabryka Płyt warstwowych

WEKTRA Marek Brzozowski sp.j.

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Wektra. Projekt i wykonanie: Hedea.pl